Зустріч з кавалером ордена «За мужність»

Напередодні Дня захисника́ Украї́ни — свята,  що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва, в нашій гімназії пройшла зустріч учнів 9-х, 10-х та 11-х класів з молодшим науковим співробітником філії Національного військово - історичного музею України музею важкої бомбардувальної авіації , Бондаром Леонідом Вікторовичем, кавалером ордена «За мужність»

Леонід Вікторович розказав дітям про те, як він разом з добровольцями працював в зоні АТО з жовтня 2014р. , вивозив загиблих та поранених . Він наводив жахливі приклади, коментував фото, зроблені в той страшний період. Це і згорілі танки, і зруйновані вибухами ракет будинки, і загиблі люди.

Діти задавали запитання:

- Розкажіть, будь ласка, про волонтерський рух?

- Що вас найбільше вразило під час перебування в зоні АТО? Можливо, у вас був такий випадок, який перевернув ваше життя, став для вас уроком?

- Чи оснащували вас усім необхідним та які були продукти харчування? Які були ваші помешкання?

- А як було витримати обстріли? Невже не страшно? Та інші.

Розмова була відвертою та дуже вразила всіх присутніх.

Леонід Вікторович прийшов до нас , щоб формувати в учнів розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни, вшановувати тих,  хто ціною власного життя оберігає наше мирне сьогодення і наше щасливе майбутнє.

Ми вдячні  Бондару Леоніду Вікторовичу за змістовні розповіді, за те, що знайшов час завітати до нашої гімназії!