"Рай розвився, Син Божий народився!"

Уже традиційно напередодні різдвяних свят проводиться в Полтавській гімназії №13 виставка Різдвяних композицій з метою відродження давніх фольклорних звичаїв. І цього року також диво - виставка зачарувала нас. Таємнича печера, ясла, де народився маленький Христос, - такий вертеп своїми руками створили учні 5 - 10 класів, що вивчають німецьку мову. Конкурсанти підійшли до справи із знанням і винахідливістю, працювали з душею та фантазією. Вертепи були виконані у традиційних та сучасних техніках з використанням найрізноманітніших матеріалів: тканина, пластилін, скло, папір, тісто, солома, лоза, гілки дерев, шишки, сухоцвіти, малюнок тощо. До участі у творчому конкурсі було подано 37 композицій та 33 малюнки.

Особливо цікавилися школярі та гості закладу вертепами, заповненими соломою та декорованими різноманітними фігурами, які багато спостерігачів сприймали як куплені в дорогій сувенірній крамниці, хоча це справді – учнівські роботи вихованців нашої гімназії. А тому їх перегляд додав усім святкового настрою та відчуття дива.

Щиро дякуємо юним талантам та їх батькам за творчість та креативність! А особливо переможцям в номінаціях:

«Глядацькі симпатії»

Кучер Тетяна

«Творчість»

Борищук Софія

«Фантазія»

Дубовцов Данило

«Креативність»

Пінчук Олександра

«Різьба по дереву»

Жидок Володимир

«Вітраж»

Верховод Вікторія

«Паперова творчість»

Ширкевич Олександр

«Ліпка»

Замула Богдана

«Малюнок»

Бородай Анастасія

«Об¢ємні фігури»

Гульченко Іван

Можливо,  і вас надихнуть прекрасні вертепи та композиції, представлені в цій колекції, на творчість, і ви наступного року у своїй домівці будете мати справжній святковий вертеп. Запрошуємо відвідати нашу виставку, яка триватиме до новорічних свят.