Конкурс малюнків «Зимові фантазії» для учнів 4 – В та 4 – Д класів

Все навкруги вкрито сніговим килимом . Міцно закував лід ріки , ставки . Неначе у казці , блищать сріблом дерева  . Діти радіють канікулам – грають у сніжки , катаються на санчатах , ліплять сніговиків . Можна падати й валятися у снігу , не боятися забруднитися .

Багато розваг приготувала зима дітлахам .

А яка ти , Зима ? Холодна біла злюка – бабуся , чи рум’яна весела красуня ? Ось і вирішили діти 4-Д та 4-В класів пофантазувати та намалювати Зиму , а разом її друзів – завірюху , сніжинки , замети , сніговика , нарядну новорічну ялинку .

14 січня прийшли вони до школи , щоб показати свою майстерність . Роботи вийшли живі, яскраві , гарні , не схожі між собою . Адже кожен уявляє Зимоньку по-своєму . Зима буває різною . Тільки придивитися треба . Вона і холодна , і з відлигою , з хуртовинами і з капеллю , сніжна та з лагідним сонечком .

Ось тепер можна знову бігти на вулицю . Ох і гарні ж зимові розваги !