«Казкові пригоди трьох поросят». Екскурсія до бібліотеки учнів 4-Д та 4-В класів

Казка… Після колискової , яку співала нам мама , це перший художній твір , з яким ми знайомимося . Казка народилася в сиву давнину . Ці фантастичні історії передавалися з уст в уста і досі доступні всім : і дорослим , і малим . Адже народ завжди був багатий на талановитих оповідачів . Головне , про що завжди йшлося в казках ,- це одвічна боротьба добра і зла . 15 січня учні 4-В та 4-Д класів завітали до бібліотеки на вул.Кучеренка . Вони не вперше відвідують цей заклад. І завжди отримують безліч чудових вражень . Цього разу діти виступали у ролі акторів . Головними дійовими особами були персонажі казки «Троє поросят». Цей твір був вибраний невипадково – адже символом 2019 року є свинка . Як завжди , добро перемогло , злий вовк був наказаний , а веселі поросятка довели, що дружба , взаємодопомога , кмітливість мають неабияке значення . З працівниками бібліотеки учні відгадували загадки , прикрашали паперову ялинку різнокольоровими кульками , знайомилися з новими книжками .

Недаремно в народі кажуть: «Казки маленькі , а розуму в них багато».