Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

 

СЛАВА УКРАЇНІ 

День цивільного захисту

28 квітня 2023 року згідно з наказом Департаментом  освіти  Полтавської міської ради від 01.12.2022 року № 255  «Про підготовку та проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини»  та наказу директора Ліцею №13 «Успіх» Орловської Н.В. від 30.12.2022 року № 218 «Про підготовку та проведення  Дня цивільного захисту» проведено День ЦЗ.

Головним завданням було практичне відпрацювання заходів щодо захисту учасників освітнього процесу під час надзвичайних ситуацій.

Організаційним комітетом  ЦЗ  закладу розроблено План проведення Дня ЦЗ.

На тематичних годинах учні ознайомились із правилами поведінки  під час надзвичайних ситуацій, протипожежною безпекою, вчилися використовувати індивідуальні засоби захисту, надавати домедичну допомогу. 

Учні усвідомили,  що кожен з них має право на захист свого життя та здоров’я від наслідків аварій, катастроф, пожеж і будь-якого лиха та що система ЦЗ має своєю метою захист населення від небезпечних наслідків екологічних, техногенних, природних і воєнних катастроф.

О 12 годині 20 хвилин була  змодельована ситуація евакуації працівників та учнів ліцею  «Будівлю заміновано». На евакуацію вистачило 2,5 хвилин. 

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProIde27fa7140a

Учасниками практичних заходів Дня цивільного захисту були всі працівники і учні закладу. Керівний склад показав ґрунтовні знання та практичні навички у виконанні своїх функціональних обов’язків. Учні виявили достатній рівень знань з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту.

Екосистема «MRIYA»

Екосистема «МРІЯ» створена для об’єднання проектів, які розроблені у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Ключова ідея проекту була втілена у порталі stopdrugs який об’єднав проактивних громадян у напрямку боротьби з телеграм-каналами, що забезпечували продаж та розповсюдження наркотиків в мережі Інтернет. Переосмислення проекту відбулося через декілька днів після відкритого вторгнення 24.02.2022 російських військ на територію України. Стало зрозуміло, що війна розв’язана проти України здійснюється у тому числі у медіа просторі.

Необхідність підтримки наших військових, простих громадян, а також протидіяти кремлівським медіа-пропагандистам та поширювати правдиву інформацію в мережі була критично необхідною. Тому бот stopdrugs було переформатовано та розгорнуто роботу на протидію фейковим та проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

Розробники та ідейні вдохновителі ідеї «МРІЯ» з Кіберполіції України, а також велика кількість небайдужих громадян перетворили проект MRIYA у сильну ініціативу протидії російським окупантам в медіа-просторі.

На сьогодні, це найбільша спільнота, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в Інтернеті.

Кожен українець - ВОЇН на своєму фронті. Наш фронт - інформаційний.

View the embedded image gallery online at:
https://www.sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProId90ea652f87

Надаємо електронні посилання на ресурси проєкту «МРІЯ» для їх розповсюдження в закладах освіти:

https://mriya.social/  (офіційний сайт проєкту);

https://t.me/stoprussiachannel (основний телеграм канал, де здійснюються комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування);

@stopdrugbot (телеграм-бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами);

https://t.me/ukraine_avanger_bot (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію).

Бережімо природу разом!

Сьогодні, 24 березня, учні, учителі й батьки нашого Ліцею №13 «Успіх» долучилися до двомісячника чистоти та благоустрою. 6, 8, 11 класи проявили свій ентузіазм, працьовитість і небайдужість, узявши участь у прибиранні шкільної території, розчистивши подвір’я ліцею від сміття, опалого листя й чагарників.

View the embedded image gallery online at:
https://www.sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProId9118c87ba7

Хочемо подякувати кожному, хто прийшов і зробив свій внесок у збереженні планети. Збереження нашого довкілля – це наша спільна відповідальність. Ліцеїсти змогли на мить відволіктися від буденного навчального процесу.

Кохання під час війни

Кохання під час війни — це перш за все про підтримку й розуміння. У такий час немає місця егоїзму...
Кохання під час війни - це пожертва й віра, самовіддача й уміння чекати.

14 лютого традиційно відзначають День закоханих, дарують валентинки та інші приємні дрібнички. Але...який час, такі й свята.
Тож цьогоріч ми вирішили подарувати жовто-блакитні серця-валентинки, які зробили юні ліцеїсти, нашим захисникам. Разом із вітальними листівками мужні ангели-охоронці отримали й приємні солодкі подарунки.

View the embedded image gallery online at:
https://www.sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProIdddc61ada73

Війна не привід впадати у відчай, війна - час подарувати свою любов найдорожчим.

У ліцеї виготовляють окопні свічки.

У ліцеї виготовляють окопні свічки. Це не новина! Ось уже не перший місяць усі небайдужі долучилися до благородної справи: хтось загинає краї бляшанки, хтось ріже картон і пакує майбутню свічку, а хтось у вільний від роботи час розтоплює парафін і заливає.

View the embedded image gallery online at:
https://www.sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProId168590895d

Окрім того, персонал ліцею кожного дня плете маскувальні сітки, в’яже шкарпетки, шиє білизну, прапори. Такі необхідні кожному військовому речі пакуємо й передаємо через волонтерські організації тим, хто того потребує. Зараз найбільше запитів із донецького напрямку: Бахмут, Соледар. Організацією волонтерської діяльності займається директорка закладу Орловська Наталія Володимирівна. Творчий підхід до справи завжди приносить хороший результат.

View the embedded image gallery online at:
https://www.sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProIdf28d09f2a8

Добро починається з тебе. Дій сьогодні, наближай перемогу!

13-річний Олексій Козін з Полтави зібрав 111 тисяч гривень на дрон для десантників.

13-річний Олексій Козін з Полтави зібрав 111 тисяч гривень на дрон для десантників.

З початку повномасштабної війни учень почав вести власний телеграм-канал, що вже має зо 20 тисяч підписників. Там хлопець публікує інформацію про вибухи по всій території України.

Збір на ЗСУ хлопець організовує не вперше. Влітку школяр передав бронежилети та рації військовим на фронт. Під час останнього збору, який Олексій відкрив на початку осені, зібрали на дрон Mavic 3. Вдалося накопичити більшу суму. На прохання військових волонтер придбав для них ще павер

 

Добро робити просто і приємно.

Добро не любить оплесків і овацій, не любить промовистих афіш і биття в груди. Добро - це як сповідь, тихо і на вушко.

Цей пост не для піару! Нам він не потрібен! Це прохання про допомогу задля спільної мети!

Продовжити

Про нас

Інноваційна діяльність Ліцей №13 "УСПІХ" спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Авторські права 2023 © Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради. Усі права захищені.