Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

 

СЛАВА УКРАЇНІ 

У ліцеї виготовляють окопні свічки.

У ліцеї виготовляють окопні свічки. Це не новина! Ось уже не перший місяць усі небайдужі долучилися до благородної справи: хтось загинає краї бляшанки, хтось ріже картон і пакує майбутню свічку, а хтось у вільний від роботи час розтоплює парафін і заливає.

View the embedded image gallery online at:
https://www.sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProId168590895d

Окрім того, персонал ліцею кожного дня плете маскувальні сітки, в’яже шкарпетки, шиє білизну, прапори. Такі необхідні кожному військовому речі пакуємо й передаємо через волонтерські організації тим, хто того потребує. Зараз найбільше запитів із донецького напрямку: Бахмут, Соледар. Організацією волонтерської діяльності займається директорка закладу Орловська Наталія Володимирівна. Творчий підхід до справи завжди приносить хороший результат.

View the embedded image gallery online at:
https://www.sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProIdf28d09f2a8

Добро починається з тебе. Дій сьогодні, наближай перемогу!

13-річний Олексій Козін з Полтави зібрав 111 тисяч гривень на дрон для десантників.

13-річний Олексій Козін з Полтави зібрав 111 тисяч гривень на дрон для десантників.

З початку повномасштабної війни учень почав вести власний телеграм-канал, що вже має зо 20 тисяч підписників. Там хлопець публікує інформацію про вибухи по всій території України.

Збір на ЗСУ хлопець організовує не вперше. Влітку школяр передав бронежилети та рації військовим на фронт. Під час останнього збору, який Олексій відкрив на початку осені, зібрали на дрон Mavic 3. Вдалося накопичити більшу суму. На прохання військових волонтер придбав для них ще павер

 

Добро робити просто і приємно.

Добро не любить оплесків і овацій, не любить промовистих афіш і биття в груди. Добро - це як сповідь, тихо і на вушко.

Цей пост не для піару! Нам він не потрібен! Це прохання про допомогу задля спільної мети!

Продовжити

Войовниче вільна, вірна, вміла, вічна...

Войовниче вільна, вірна, вміла, вічна...

Волею величана, вінчана в вогні...

Відає, віщує, вірить, вириває...

Волю вигризає вогнищем війни.

Vарвари, вмирайте, vиродки, вгасайте!

Вітер воєн вщухне, вернеться весна...

Продовжити

Любов - це...

Чергове заняття із циклу "Філософія для дітей" під назвою "Любов - це..." було присвячено любові до тварин і відповідальності людей за природу. П'ятикласники Ліцею № 13 "Успіх" прийшли з плакатами домашніх улюбленців, так вони вирішили відзначити Всесвітній день захисту тварин, який святкують 4 жовтня. На заході школярі почули багато цікавих і унікальних історій про тварин та птахів, дізналися про "книжкові скарби" - безліч чудових видань про тварин світу.

Вірш "Ти пам'ятаєш, батьку..." у виконанні автора.

Жодна людина не трапляється нам даремно. Хтось робить нас сильнішими, хтось дарує підтримку й любов, хтось загартовує дух... Випадковостей не буває. Десь там Бог, розклавши карти, уже намітив тих, з ким ми проведемо життя, гірко плакатимемо чи сміятимемося до сліз. Тих, хто даруватиме нам мудрість і жагу до життя...

Продовжити

Війна чи вільна... Чи безвільна... Чи безнадійно безнадійна... Вона...

Моменти відчаю нас часто хапають за горло, у голову лізуть думки: для чого, навіщо, коли все це закінчиться?.. Відчуття безвиході, здається, здавило груди, і що... Що далі...Нам важко говорити про війну, нам важко говорити про перемогу, планувати завтрашній день.

Це все емоції, які знайомі кожному. Але сьогодні нам вдалося побачити інший бік цієї війни. Багатьом непомітний, багатьом невідчутний. Ліцеїсти відвідали поранених військових, поспілкувалися з ними, з ними поплакати, з ними обійнялися, пов'язали обереги на руки.

Знаєте, відчувається неймовірне батьківське тепло й любов від цих суворих чоловіків, які радіють дрібничкам, як діти, які вірять у перемогу, які обіцяють ще затанцювати, але тільки після перемоги. Ми віримо в цей переможний танець, ми віримо в кожного з них.

Кожен з них наш герой, кожен з них тримає над нами небо, кожен з них заслуговує на неймовірну любов і підтримку. Ці скалічені, але нескорені, непереможні й відчайдушні чоловіки з очима ангелів, завдяки яким повітряні тривоги нас тривожать, але не вбивають...

Що ж, кожен воює на своєму фронті, допомагає де і як може. Учні й батьки ліцею передали нашим пораненим ангелам-охоронцям трохи тепла й підтримки.

Нами було передано:
Нижня білизна - 50 шт.
Шкарпетки - 140 пар
Футболка - 50 шт.
Майки - 5 шт.
Штани - 8 шт.
Светри - 8 шт.
Взуття (гумове і кімнатне) - 16 пар.
Цього ж дня ми відвідали військову частину, якій передали 2 маскувальні сітки та трохи пошитої постільної білизни, рушників та речей.

Війна триває... Хоч від неї вже всі стомилися, але вона не скінчиться сьогодні-завтра. Тож працюймо, допомагаймо кожен на своєму фронті. І буде весна...

Про нас

Інноваційна діяльність Ліцей №13 "УСПІХ" спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Авторські права 2023 © Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради. Усі права захищені.