Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

 

СЛАВА УКРАЇНІ 

3 травня в Ліцеї №13 «Успіх» відбувся День ЦЗ

Головним завданням було практичне відпрацювання заходів щодо захисту учасників освітнього процесу під час надзвичайних ситуацій.

У спеціальних об’єктових тренуваннях взяла участь Фесенко Світлана Сергіївна, працівниця Національної поліції ГУНП в Полтавській області, ювенальний інспектор. Вона на тематичних годинах ознайомила учнів із правилами поведінки  під час надзвичайних ситуацій, протипожежною, мінною безпекою , правилами користування соціальними мережами.

Учні усвідомили,  що кожен з них має право на захист свого життя та здоров’я від наслідків аварій, катастроф, пожеж і будь-якого лиха та що система ЦЗ має своєю метою захист населення від небезпечних наслідків екологічних, техногенних, природних і воєнних катастроф.

О 13 годині була змодельована ситуація евакуації працівників та учнів ліцею  «Будівлю заміновано».

View the embedded image gallery online at:
https://www.sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProId4bc8ecbfc9

Юні науковці рулять!

Вітаємо призерів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
Упродовж 01-04 березня 2024 року команда Ліцею №13 "Успіх" у кількості 9 учнів-членів представили 11 проєктів у різних секціях. Вихідні були хвилюючими, але дуже цікавими.
Такі івенти допомагають здобувачам освіти повірити в себе, наблизитися до більш якісної освіти. Цьому передує копітка наполеглива праця учня та керівника.
Серед переможців: 6 дослідників, які завдяки сумлінній роботі здобули 2 других і 4 третіх місць.
🥈Костенко Данило, 9-А клас, секція технологія виробництва продукції тваринництва та ветеринарна медицина (науковий керівник Зубко О.А.),
🥈Циба Артем, 9-А клас, секція геоінформаційні системи та дистанційне зондування землі (науковий керівник Мусієнко А.М.),
🥉Онищенко Матвій, 9-А клас, секція соціологія (науковий керівник Зубко О.А.),
🥉Лещенко Олександра, 11-Б клас, секція кримськотатарська гуманітаристика (науковий керівник Коваль Т.В.),
🥉Циба Артем, 9-А клас, секція кліматологія та метеорологія (науковий керівник Мусієнко А.М.).
🥉Мироненко Єгор, 9-А клас, секція всесвітня історія(науковий керівник Мироненко М.І.)
Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень, а здоров'я, успіхи і прагнення до знань будуть Вашими постійними супутниками.

View the embedded image gallery online at:
https://www.sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProIde8beb39f99

Вітаємо призерів ІІІ етапу учнівських олімпіад!

☑️Іващенко Марину, ученицю 8-Б класу, яка посіла ІІ місце на олімпіаді з історії. Учитель - Панкєєва Жанна Миколаївна

☑️Іванову Анастасію, ученицю 9-Б класу. Олімпіада з французької мови - ІІ місце. Учитель - Максимова Тетяна Олександрівна. Олімпіада з англійської мови - ІІ місце. Учитель - Браташевська Тетяна Борисівна.

☑️Берегових Софію, ученицю 11-А класу. Олімпіада з української мови - ІІ місце. Учитель - Манюненко Вікторія Петрівна.

☑️Підопригору Поліну, ученицю 11-Б класу. Олімпіада з біології - ІІІ місце. Учитель - Євсєєва Катерина Русланівна.

☑️Онищенка Матвія, учня 9-А класу. Олімпіада з хімії - ІІІ місце. Учитель - Євсєєва Катерина Русланівна. Олімпіада з географії - ІІІ місце. Учитель - Зубко Олександр Анатолійович.
Зичимо подальших великих і маленьких перемог!

View the embedded image gallery online at:
https://www.sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProId4daf885eef

Веселі Старти

Сьогодні, 15 лютого 2024 року в стінах ліцею №13 "Успіх",відбулися захоплюючі «Веселі старти» для учнів 7-х класів. У цьому заході взяли участь п'ять класів, що створило особливу атмосферу змагань та співтовариства.
Учасники змагалися у різноманітних конкурсах, включаючи біг, стрибки, естафети та інші цікаві вправи. Кожен клас продемонстрував свою витримку, спритність та командний дух, намагаючись вибороти перемогу.
Не лише переможці, але й усі учасники отримали порцію позитивних емоцій та вражень, підтримали один одного та виявили справжнє спортивне захоплення. Важливою складовою події було не лише змагання, але й підтримка та взаємопідтримка між учасниками, що сприяло формуванню дружніх стосунків та командного духу.
Організатори заходу відзначили високий рівень підготовки та активну участь учнів, підкресливши важливість спорту у житті кожної людини. Веселі старти стали чудовим способом не лише для розваги та розвитку фізичних здібностей, але й для підтримки дружніх стосунків та співробітництва серед учнів.
Захоплюючі спортивні змагання у ліцеї №13 "Успіх" виявилися вдалим івентом, що запам'ятається учням на довгі роки та залишить позитивні спогади. Нехай такі події стануть традицією та сприяють зміцненню спортивного духу та дружби серед учнів!

European Money Quiz 2024

Наш ліцей бере уасть у найбільшому змаганні в Європі з фінансової грамотності серед підлітків віком 13–15 років.
European Money Quiz традиційно щорічно відбувається в понад
30 країнах під час Європейського тижня грошей у березні.
В Україні European Money Quiz вдруге проходить у межах Global
Money Week 2024 за сприяння Європейської банківської асоціації, її учасників, Національного банку України та Незалежної асоціації банків України.
14.02 відбувся відбірковий шкільний етап. Усього було 11 команд, з них 3 команди отримали призові місця:
І місце - Онищенко Матвій (9-А ) , Циба Артем (9-А) (команда далі іде на область).
ІІ місце - Медведєва Марина (10-Б), Дикань Влаислава (10-Б).
ІІІ місце - Тюш Єлизавета (7-А) , Назаренко Вероніка (7-А).
Вітаємо переможців👍🙏усі величезні молодці😉Кожен учасник отримає сертифікат участі) #EuropeanMoneyQuiz

Шкільний етап конкурсу з Фінансової грамотності.

Сьогодні відбувся шкільний етап конкурсу з Фінансової грамотності. За підрахунком балів (Мусієнко А.М., Зубко О.А.), маємо такі результати:
І місце - Онищенко Матвій 9-А клас, Циба Артем 9-А клас. (команда далі йде на область)
ІІ місце - Медведєва Марина 10-Б, Дикань Владислава 10-Б.
ІІІ місце - Тюш Єлизавета 7-А, Назаренко Вероніка 7-А.
Вітаємо переможців👍🙏усі величезні молодці😉Кожен учасник отримає сертифікат участі)

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProId64ba0a809c

Пишаємося нашим випускником

Як і обіцяли раніше, починаємо цикл постів про учасників нашого благодійного концерту. Назвімо його "ТОП Ліцею #13"

Михайло Сидоренко - випускник ліцею 2023 року, але його шляхи з навчальним закладом не розходяться (віримо, що він повернеться до нас учителем французької мови😉). На нашому благодійному концерті Михайло був не тільки ведучим, а й вокалістом, виступав у дуеті з вчителем.

Активний, креативний, творчий правдолюб. Жоден "кіпіш" не проходить без нього. В останні роки навчання Михайло був незмінним ведучим різних заходів, а ще - співав і навіть трохи танцював. Не можна не згадати його наукову діяльність. Михайло представляв ліцей на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідних робіт МАН, де, до речі, посів 2 місце в секції "Французька мова". Він переможець олімпіад з французької мови, не одноразово здобував перші місця в літературних конкурсах.

Зараз Михайло навчається в Київському національному лінгвістичному університеті на факультеті романської філології і перекладу за спеціальністю "Філолог. Французька мова та література. Англійська мова". Попри навчання в Києві, він продовжує бути представником Молодіжної ради Полтавської обласної ради.

Пишаємось!

Дивитися відео 1

Дивитися відео 2

Дивитися відео 3

 

Козацькі перегони для учнів 5-х класів

23 січня 2024 року в Ліцеї №13 «Успіх» відбулися «Козацькі перегони» між учнями п'ятих класів. Хлопці та дівчата демонстрували свою спритність, силу, витривалість, кмітливість і найголовніше свій козацький дух. Команди брали участь у цікавій естафеті, змагалися у спритності, швидкості та вмінні працювати злагодженою командою. Багато позитивних емоцій та вражень отримали діти. Усі класи показали достойні результати, і тим самим підтвердили, що вони — справжні нащадки козаків. За результатами перегонів, переможцями стали учні 5-Г класу (1 місце), призерами – учні 5-Д класу (2 місце) та учні 5-Є класу (3 місце).

View the embedded image gallery online at:
https://www.sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProId7334ff1592

Дякуємо нашим славним Збройним Силам України за можливість жити у вільній країні і дарувати дітям такі радісні моменти!

Про нас

Інноваційна діяльність Ліцей №13 "УСПІХ" спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Авторські права 2024 © Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради. Усі права захищені.