Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

 

СЛАВА УКРАЇНІ 

Веселі Старти

Сьогодні, 15 лютого 2024 року в стінах ліцею №13 "Успіх",відбулися захоплюючі «Веселі старти» для учнів 7-х класів. У цьому заході взяли участь п'ять класів, що створило особливу атмосферу змагань та співтовариства.
Учасники змагалися у різноманітних конкурсах, включаючи біг, стрибки, естафети та інші цікаві вправи. Кожен клас продемонстрував свою витримку, спритність та командний дух, намагаючись вибороти перемогу.
Не лише переможці, але й усі учасники отримали порцію позитивних емоцій та вражень, підтримали один одного та виявили справжнє спортивне захоплення. Важливою складовою події було не лише змагання, але й підтримка та взаємопідтримка між учасниками, що сприяло формуванню дружніх стосунків та командного духу.
Організатори заходу відзначили високий рівень підготовки та активну участь учнів, підкресливши важливість спорту у житті кожної людини. Веселі старти стали чудовим способом не лише для розваги та розвитку фізичних здібностей, але й для підтримки дружніх стосунків та співробітництва серед учнів.
Захоплюючі спортивні змагання у ліцеї №13 "Успіх" виявилися вдалим івентом, що запам'ятається учням на довгі роки та залишить позитивні спогади. Нехай такі події стануть традицією та сприяють зміцненню спортивного духу та дружби серед учнів!

European Money Quiz 2024

Наш ліцей бере уасть у найбільшому змаганні в Європі з фінансової грамотності серед підлітків віком 13–15 років.
European Money Quiz традиційно щорічно відбувається в понад
30 країнах під час Європейського тижня грошей у березні.
В Україні European Money Quiz вдруге проходить у межах Global
Money Week 2024 за сприяння Європейської банківської асоціації, її учасників, Національного банку України та Незалежної асоціації банків України.
14.02 відбувся відбірковий шкільний етап. Усього було 11 команд, з них 3 команди отримали призові місця:
І місце - Онищенко Матвій (9-А ) , Циба Артем (9-А) (команда далі іде на область).
ІІ місце - Медведєва Марина (10-Б), Дикань Влаислава (10-Б).
ІІІ місце - Тюш Єлизавета (7-А) , Назаренко Вероніка (7-А).
Вітаємо переможців👍🙏усі величезні молодці😉Кожен учасник отримає сертифікат участі) #EuropeanMoneyQuiz

Шкільний етап конкурсу з Фінансової грамотності.

Сьогодні відбувся шкільний етап конкурсу з Фінансової грамотності. За підрахунком балів (Мусієнко А.М., Зубко О.А.), маємо такі результати:
І місце - Онищенко Матвій 9-А клас, Циба Артем 9-А клас. (команда далі йде на область)
ІІ місце - Медведєва Марина 10-Б, Дикань Владислава 10-Б.
ІІІ місце - Тюш Єлизавета 7-А, Назаренко Вероніка 7-А.
Вітаємо переможців👍🙏усі величезні молодці😉Кожен учасник отримає сертифікат участі)

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProId64ba0a809c

Пишаємося нашим випускником

Як і обіцяли раніше, починаємо цикл постів про учасників нашого благодійного концерту. Назвімо його "ТОП Ліцею #13"

Михайло Сидоренко - випускник ліцею 2023 року, але його шляхи з навчальним закладом не розходяться (віримо, що він повернеться до нас учителем французької мови😉). На нашому благодійному концерті Михайло був не тільки ведучим, а й вокалістом, виступав у дуеті з вчителем.

Активний, креативний, творчий правдолюб. Жоден "кіпіш" не проходить без нього. В останні роки навчання Михайло був незмінним ведучим різних заходів, а ще - співав і навіть трохи танцював. Не можна не згадати його наукову діяльність. Михайло представляв ліцей на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідних робіт МАН, де, до речі, посів 2 місце в секції "Французька мова". Він переможець олімпіад з французької мови, не одноразово здобував перші місця в літературних конкурсах.

Зараз Михайло навчається в Київському національному лінгвістичному університеті на факультеті романської філології і перекладу за спеціальністю "Філолог. Французька мова та література. Англійська мова". Попри навчання в Києві, він продовжує бути представником Молодіжної ради Полтавської обласної ради.

Пишаємось!

Дивитися відео 1

Дивитися відео 2

Дивитися відео 3

 

Козацькі перегони для учнів 5-х класів

23 січня 2024 року в Ліцеї №13 «Успіх» відбулися «Козацькі перегони» між учнями п'ятих класів. Хлопці та дівчата демонстрували свою спритність, силу, витривалість, кмітливість і найголовніше свій козацький дух. Команди брали участь у цікавій естафеті, змагалися у спритності, швидкості та вмінні працювати злагодженою командою. Багато позитивних емоцій та вражень отримали діти. Усі класи показали достойні результати, і тим самим підтвердили, що вони — справжні нащадки козаків. За результатами перегонів, переможцями стали учні 5-Г класу (1 місце), призерами – учні 5-Д класу (2 місце) та учні 5-Є класу (3 місце).

View the embedded image gallery online at:
https://www.sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProId7334ff1592

Дякуємо нашим славним Збройним Силам України за можливість жити у вільній країні і дарувати дітям такі радісні моменти!

Учні ліцею відвідали відкриття Центру української мови.

22 січня 2024 року в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка урочисто презентувати факультет української філології та журналістики, на який завітали учні 10-Б класу (класний керівник Мітченок Р.В). У День Соборності України було офіційно відкрито Центр української мови, який стане осередком наукових та культурних заходів. Прищеплення розуміння важливості української мови – головна мета Центру. Гості заходу насолодилися концертною програмою, відвідали виставку дитячих малюнків «Час, у якому ми живемо» та виставку художника Сергія Ярошенка. Кожен факультет представив свою програму. Учні мали змогу долучитися до різноманітних майстер-класів, тренінгів «Єдність – наша сила» та «Астролінгвістична подорож».
У 105-ту річницю проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНРПНПУ ім. В.Г. Короленка об’єднав вільних, незалежних однодумців, об’єднаних однією мрією – ПЕРЕМОГОЮ.

View the embedded image gallery online at:
https://www.sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProId75f746a17d

Богатирські перегони

У сьогоднішній день, 16 січня 2024 року, 13-й ліцей "Успіх" пережив захоплюючі миті, завдяки богатирським перегонам, що відбулися серед учнів 6 класів. В заході взяли участь представники 5-ти класів, створивши надзвичайно захопливу та напружену атмосферу.
На полі битви виявилися справжні таланти та енергія молодих учасників, які змагалися за звання найкращих богатирів ліцею. По завершенні заходу визначились не лише переможці, але і ті, хто вийшов із змагань справжніми героями.
Серед тих, кого визнали кращими, була сформована справжня команда богатирів, яка буде гідно представляти наш ліцей на міському етапі. Ці юні герої не лише виявилися найсильнішими в боротьбі, але й показали високий рівень співпраці та командного духу:
1. Куц Аріадна
2. Ніфантова Олександра
3. Курочка Діана
4. Сербин Катерина
5. Дубовик Софія
6. Власенко Анна
7. Чалкова Вікторія
8. Кузнецова Софія
9. Міщенко Тетьяна
10. Вольський Максим
11. Похил Ігор
12. Мартус Денис
13. Волошин Михайло
14. Стріляний Олександр
15. Грищенко Євгеній
16. Скляр Дамір
17. Тесленко Тимур
18. Овраменко Руслан
Богатирські перегони не лише виявили талановитих і спритних учнів, але також посилили дух спільноти ліцею, де кожен може відчути себе частиною великого і вдячного колективу. Нехай цей захоплюючий день залишиться в пам'яті всіх учасників, нагадуючи про те, що разом ми сила, а вся команда – це невичерпне джерело успіху та перемог.

View the embedded image gallery online at:
https://www.sch13.pl.ua/diyalnist/pages#sigProIde2859e0997

Обстеження за національною програмою «ЗДОРОВА МОЛОДЬ» учнів 1-х класів.

Міжнародний благодійний фонд «Український напрямок»  пропонує проведення безоплатних комплексних обстежень учнів перших класів з метою виявлення патологій прикусу, щелепно – лицевих вад та деформацій, порушень опорно – рухового апарату. Обстеження проводиться за Національною програмою «Здорова  молодь» за підтримки МБФ «Український напрямок» на базі медичного закладу  «Клініка терапії та реабілітації суглобів та хребта «Orto Sano» провідними фахівцями кафедри дитячої терапевтичної стоматології ПМДУ та спеціалістами клініки.

 Дивитися відео

 P.S. Батьки самостійно супроводжують дітей на медичний огляд (відповідно до графіка).

Адреса м. Полтава, майдан Незалежності,20.

 

Про нас

Інноваційна діяльність Ліцей №13 "УСПІХ" спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Авторські права 2024 © Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради. Усі права захищені.