Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

Списки учнів 5 класів 2019-2020 н.р.

 

 

 

5-А математичний:

 Класний керівник - Зубко Олександр Анатолійович

1

Бабінчук Владислав

 

 

2

Бадула Владислава

 

 

3

Байдужий Артем

 

 

4

Бєляєв Сергій

 

 

5

Бойко Євген

 

 

6

Бухтова Олександра

 

 

7

Вакуленко Максим

 

 

8

Ворона Владислав

   

9

Гончаренко Каміла

 

 

10

Горницький Ярослав

 

 

11

Горовой Марк

 

 

12

Гречаний Олександр

 

 

13

Колишевський Матвій

 

 

14

Корінь Єлизавета

 

 

15

Костенко Данило

 

 

16

Кужель Софія

 

 

17

Кузьменко Максим

 

 

18

Ландар Олександр

 

 

19

Максименко Олена

 

 

20

Мироненко Єгор

 

 

21

Онищенко Матвій

 

 

22

Павленко Богдан

 

 

23

Педашенко Марія

 

 

24

Передерій Артем

 

 

25

Повстяний Ростислав

 

 

26

Покров Ярослав

 

 

27

Решетнік Еделіна

 

 

28

Товаришенко Іван

 

 

29

Фролов Назар

 

 

30

Циба Артем

 

 

31

Черниш Максим

 

 

32

Черняк Максим

 

 

33

Чопенко Олексій

 

 

34

Шинкаренко Ростислав

 

 

 

 

5-Б український  філологічний  ( основна мова – англійська)

 

Класний керівник - Шостак Лариса Іванівна

 

1.       

Арсенчук Данило

 

німецька

2.       

Бас Аліна

 

французька

3.       

Бойченко Ольга

 

німецька

4.       

Джавахішвілі Марія

 

німецька

5.       

Довбня Аміна

 

французька

6.       

Звягольська Софія

 

німецька

7.       

Зубко Антоніо

 

французький

8.       

Іванова Анастасія

 

французький

9.       

Капустян Анастасія

 

німецька

10.   

Кірнос Ярослав

 

німецька

11

Козуб Данило

 

 

12.   

Колодяжний Артур

 

німецька

13

Корпан Даниїл

   

14.   

Краснова Софія

 

німецька

15.   

Кучеренко Нікіта

 

німецька

16.   

Лихохід Діана

 

французька

17.   

Лихохід Олександра

 

французька

18.   

Мальковський Богдан

 

 

19.   

Науменко Олексій

 

французька

20  

Пантелей Валерія

 

французька

21   

Прокопенко Анастасія

 

французька

22   

Пугачова Анастасія

 

німецька

23

Пурсуков Артем

 

німецька

24   

Рибкіна Анастасія

 

німецький

25   

Семко Милана

 

німецький

26.   

Силенко Святослав

 

німецький

27.   

Федій Анастасія

 

французька

28  

Черненко Кіра

 

французька

29   

Шкурпела Ярослав

 

німецька

30.   

Янченко Наталія

 

французька

 

 

5-В український  філологічний  ( основна мова – англійська )

 Класний керівник - Максимова Тетяна Олександрівна

1

Акулов Кирило

 

німецька

2

Бережний Марк

 

французька

3

Бондар Діана

 

німецька

4

Бредун Вероніка

 

французька

5

Вакуленко Максим

 

 

6

Василенко Данило

 

німецька

7

Ведмідь Макарій

 

французька

8

Гайдук Михайло

 

 

9

Герасименко Анастасія

 

німецька

10

Дейнека Ігор

 

німецька

11

Єремій Поліна

 

німецька

12

Канигін Владислав

 

німецька

13

Клементович Діана

 

Французька

14

Коваленко Анастасія

 

французька

15

Ковальов Данило

 

французька

16

Лобач Амелія

 

німецька

17

Логінська Єлизавета

 

французька

18

Маркіна Яна

 

німецька

19

Мовшук Арсентій

 

французька

20

Недоріченко Микита

 

німецька

21

Онищенко Максим

 

німецька

22

Оськін Владислав

 

німецька

23

Петренко Костянтин

 

французька

24

Підопригора Анастасія

 

французька

25

Плюйко Артем

 

німецька

26

Романець Ірина

 

французька

27

Степаненко Аліна

 

французька

28

Токарев Степан

   

29

Томіліна Каміла

 

французька

30

Тришина Дарія

 

французька

31

Трюкай Анна

 

французька

32

Шумейко Надія

 

німецька

33

Щеглов Артем

 

німецька

 

5-Г український  художньо-естетичний

Класний керівник - Чижанська Юлія Олександрівна 

 

1.        

Ашурова Катерина

 

 

2.       

Бойко Андрій

 

 

3.       

Бутенко Богдан

 

 

4.       

Бутко Роман

 

 

5.       

Волковський Антон

 

 

6.       

Горбенко Анастасія

 

 

7.       

Гузенко Єгор

 

 

8.       

Демченко Станіслав

 

 

9.       

Драний Микола

 

 

10

Іванов Артур

   

11

Козін Олексій

   

10.   

Копцова Крістіна

 

 

11.   

Лисак Микита

 

 

12.   

Малафійчук Ольга

 

 

13.   

Мельников Богдан

 

 

14.   

Носаненко Ельвіра

 

 

15.   

Окопний Ілля

 

 

17.   

Пастернак Софія

 

 

18.   

Пашко Анна

 

 

19.   

Радько Євгенія

 

 

20.   

Семеног Назар

 

 

21.   

Симиренко Ірина

 

 

22.   

Сироватський Михайло

 

 

23.   

Скриль Дмитро

 

 

24.   

Скрипник Святослав

 

 

25.   

Тесленко Діана

 

 

26.   

Туз Богдан

 

 

27.   

Тупотін Арсеній

 

 

28.   

Ущенко Ярослав

 

 

29.   

Харін Андрій

 

 

30.   

Щепіна Кіра

 

 

31.   

Ярмоленко Владислав

 

 

32.   

 

 

 

 

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.