Полтава - єдиний освітній простір

Карантин у навчальних закладах міста продовжується до 24 квітня, а разом з тим продовжується пошук найефективнішого засобу для дистанційного навчання. На даний час кожен навчальний заклад запропонував своїм учнями різні методики. Наразі актуальним є питання об'єднати у єдину регіональну мережу всі ЗЗСО міста, із зручним доступом учнів до ресурсів, можливістю обмінюватися досвідом колегам, залученням батьків до навчального процесу, прослідковуванням динаміки навчання, оцінюванням тощо. Однією з таких освітньо- технологічних платформ є Edmodo.
     Ініціатива щодо створення першої в Україні Edmodo - мережі освітнього округу належить особисто начальнику управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради Юрію Матвієнку.
     Запрошуємо до співпраці та створюємо для наших учителів, учнів та батьків зручні та ефективні умови для дистанційного навчання!