Опитування для учнів 9-11-х класів "Шляхи передачі ВІЛ"

До уваги учнів 9-11класів!Пропоную Вам заповнити дану форму:

Опитування для учнів 9-11-х класів"Шляхи передачі ВІЛ"

ВІЛ – вірус імунодефіциту людини. Він вражає і поступово знищує клітини імунної системи людини, які захищають організм від інфекцій. ВІЛ призводить до розвитку СНІДу впродовж 8-10 років. При належному лікуванні цей процес може бути значно довшим.

СНІД – синдром набутого імунодефіциту. Комплекс захворювань, які розвиваються внаслідок руйнування вірусом (ВІЛ) імунної системи.

Шановні учні 9-11-х класів!Просимо Вас відповісти на питання, які стосуються теми "Шляхи передачі ВІЛ" з метою встановлення рівня обізнаності Вами даною тематикою.