Онлайн-марафон «Біжи, Полтавщино, біжи»

Онлайн-марафон «Біжи, Полтавщино, біжи» проводиться з метою популяризації та розвитку легкої атлетики на Полтавщині, а також:

-популяризації здорового способу життя;

-розвитку масового спорту;

-інтеграції школярів і студентів у Всеукраїнський біговий рух;

-інформування та мотивування школярів, студентів та викладачів закладів освіти до фізичних занять, допомоги в досягненню ними особистих і спортивних цілей, стимулювання росту спортивних досягнень у широких масах населення України.

З 01 по 09 жовтня 2020 року шляхом заповнення заявок та через спеціальну програму учні гімназії брали активну участь у цьому марафоні. Бажаючих  виявилось понад 60 різної вікової групи! І ось нарешті ми дочекалися результатів! Наймолодші учасниці марафону, Чепурна Анастасія(1-Д) та Овчаренко Дар’я( 1-Д), подолавши дистанцію в 500 м, отримали І та ІІ місце та були нагороджені сертифікатом та медаллю, з чим ми їх щиро  і вітаємо! Всі інші учасники отримали сертифікати.

Молодці! Так тримати!