Сучасні заклади освіти - XII Міжнародна виставка

31 березня - 2 квітня 2021 року відбудеться виставка "Сучасні заклади освіти".

«Сучасні заклади освіти» та виставка освіти за кордоном «World Edu»

Місце проведення: Київський Палац Спорту (Спортивна площа, 1, м. Київ).

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми  з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

На виставці будуть представлені: університети, академії, інститути, коледжі, технікуми, наукові установи; заклади професійної (професійно-технічної) освіти, науково-методичні центри; органи управління освітою (обласні, міські, районні, об’єднаних територіальних громад); школи, гімназії, ліцеї, дошкільні й позашкільні заклади освіти; видавництва, фонди, асоціації, освітні портали; виробники і постачальники сучасних засобів навчання, новітніх технологій, обладнання, проєктів, програм і рішень для впровадження в процес навчання та управління закладом освіти.

Тематичні заходи виставки відбудуться за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти й представників закордонних закладів освіти, міжнародних представництв, а також випускників, учнів, батьків і широкої громадськості. Конференції, семінари, тренінги тощо відбудуться в онлайн форматі. Майстер-класи, презентації відбудуться безпосередньо на стендах учасників.