Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

[email protected]

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

Як 7-Б на весіллі побував

      Неодноразово ми вже писали, як учні 7-Б класу нашої гімназії разом зі своїм класним керівником Манюненко В.П. ознайомлюються з традиціями і звичаями рідної Полтавщини. Окрім вивчення історії, діти ще й на практиці відтворюють усе побачене й почуте. Допомагають юним гімназистам пізнавати минувшину нашого краю працівники Полтавського краєзнавчого музею імені В. Кричевського, а також викладачі й студенти Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Дуже тісною є ця співпраця, тому й не дивно, що семикласники є постійними гостями на різноманітних заходах, що організовуються як у музеї, так і в університеті.

     Нещодавно, 27 листопада, на запрошення доцента кафедри історії України Шаповал Лариси Іванівни учні 7-Б класу разом з класним керівником та учителем праці Гончаровою Л.М. відвідали етнографічну літературно-музичну композицію «Свіччине весілля». Дівчата й хлопці отримали можливість дізнатися багато нового й цікавого про осінні обрядодійства, традиції, що пов’язані з основними осінніми святами, звичаями, що їх супроводжують. Побачили, як у давнину проводили сватання, як готувалися до весілля, що обов’язково потрібно було для цього робити і  навпаки – чого ні в якому разі не повинно було відбутися. 

   Яскравим, захоплюючим, неймовірно цікавим вийшов захід. Діти із великим задоволенням спостерігали за усім, що відбувалося на сцені. Вражені побаченим, гімназисти ще довго дорогою додому обговорювали те, свідками чого вони стали. І хочуть так само вразити й своїх старших друзів під час наступної зустрічі, яку вже організовують наші семикласники. Тому, продовження буде… 

View this photo set on Flickr

  • 1
  • 2

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Ліцей №13 "УСПІХ" спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
[email protected]

Авторські права 2021 © Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради. Усі права захищені.