"Юний дослідник -2019!"

Наука! Чи є слово, що найяскравіше доводить перемогу людської свідомості над усім всесвітом?! А все починається з малого!

З метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку учнівської молоді, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації 6 травня 2019 року в Полтавській гімназії №13 проведено черговий етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів початкової школи. Маленькі дослідники, титани юного розуму повідали нові простори наукових досліджень, занурили слухачів у безмежно цікавий світ.

У конкурсі взяли участь  Осіпов Іван (3-Б), Харитонов Кирило (3-Г) та  Бухтова Олександра (4-Г). Значний вклад у дослідження юних науковців зробили керівники Мирось Н.В., Шипка Т.Ф., Полякова Л.Г..

Всі роботи отримали схвальні відгуки членів комісії. Учасникам і науковим керівникам було вручено призи, грамоти та подяки.

«Світло науки одне, і, якщо зробити його яскравішим в одному місці, воно стане яскравішим усюди». Айзек Азімов