Проект «Deutsch auf Tour“ розширює горизонти

Навчальний рік завершується, і шкода, що зустрічі з мовними асистентами Гете Інституту у форматі Zoom-конференції також добігають кінця. І тому на останній урок Оксана Василівна вирішила запросити не старшокласників, а шестикласників, які також старанно оволодівають німецькою мовою. Цього разу Luise Witschel та Sebastian Lins підготували для учасників цікавий та пізнавальний квест «Пригодницька Європа», присвячений Дням Європи.
      Klasse! Super! Toll!” – емоції всіх шестикласників були однакові. Діти перевірили свої знання з географії, музики, побуту, кухні, поговорили про визначні місця та відомих людей Європи. І все це відбувалося в атмосфері доброзичливості, взаємоповаги, порозуміння. Родзинкою заходу стала можливість не лише поспілкуватися німецькою мовою, а й навіть помалювати та заспівати гімн Євросоюзу. Але не лише німцям вдалося здивувати нас! Виявилося, що Діма Передерій неперевершено грає на бандурі! І взагалі, пані Луізе Вічель була приємно здивована і похвалила учнів, сказавши, що вони всі мають рівень знань з німецької А1 та вище.
     Таким чином школярі не лише мали змогу отримати насолоду від спілкування, а й збагатити свій запас знань про Європу. Після такого змістовного уроку з носіями мови батьки подякували керівництво гімназії та вчителя німецької мови Ляшенко О.В. за можливість їх дітям взяти участь у цьому нестандартному заході. Це гарний приклад того, що навіть онлайн проекти можуть бути цікавими та якісними для молодших школярів. Сподіваємося, що і надалі продовжимо співробітництво з мовними асистентами Гете інституту та з нетерпінням очікуємо наступних зустрічей!