ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УЧНІВСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ - 2020!!!

Найцікавіша та довгоочікувана подія, яка відбулась в нашій гімназії  11 вересня 2020 року, це - вибори президента учнівського самоврядування «Парламентська республіка «13 ВОРД».  Цілий тиждень кандидати розвішували плакати, агітували учнів. І ось настав цей день, коли кожен зміг розповісти про себе та про зміни, які планує втілити в життя. Тривала запекла боротьба!  Кандидати виступали зі своїми програмами, представляли нововведення.

Вацька Анна, учениця 10-Б класу, пропонувала створити «Скриньку чужих бажань», дні кольору, дні народних звичаїв та ін.

Лифиренко Софія, учениця 9-Б класу, наголошувала на розвитку волонтерства, упровадженні фасилітації, поліпшення функціональності самоврядування.

Олексенко Іван, учень 9-Б, закликав до створення Дня самоврядування, ЕКО-Ярмарку, Денс-батлів.

Шкурат Вероніка говорила про організацію групи підтримки, конкурс «Місс і Містер гімназії», співпрацю з учнівським самоврядуванням Полтавської області.

Пустяк Ірина, говорила про організацю виступів цікавих спікерів, волонтерів Корпусу Миру.

Воротник Дар’я, учениця 10-Б, пропонувала створити захід «Танці з вчителями», організувати зони релаксації та багато іншого.

Після виступів кандидатів і таємного голосування членів учнівського самоврядування нашої гімназії, лічильна комісія з 11-х класів, підрахувала голоси і оголосила, що  ПРЕЗИДЕНТОМ стала учениця 9-Б класу ШКУРАТ ВЕРОНІКА, а ПРЕМ'ЄР МІНІСТРОМ - учениця 10 - Б класу ВОРОТНИК ДАРʼЯ. Тож побажаємо нашим переможцям успіхів у створенні та розвиту успішного, демократичного учнівського самоврядування!