КОНКУРС ЗІ ЗБОРУ МАКУЛАТУРИ «ЗБЕРИ МАКУЛАТУРУ – ЗБЕРЕЖИ ДЕРЕВО» ЗАВЕРШИВСЯ

Сучасне життя не можливе без використання паперової продукції. На роботі чи в побуті люди постійно мають справу з папером. Журнали, газети, на які оформлена річна підписка, товсті пакувальні коробки від куплених товарів, а кількість барвистої рекламної продукції: буклетів і флаєрів – узагалі не піддається ніяким підрахункам. Якщо до цього числа додати списані дитячі зошити, старі шкільні підручники, то паперові вироби різної необхідності та призначення, урешті-решт, можна віднести до одного з найосновніших людських відходів. Здавши папір на переробку, ми робимо крок до збереження  лісу – зелених легень нашої планети. Наша гімназія не залишшається осторонь цієї проблеми й допомагає навколишньому середовищу постійно.

16 вересня в гімназії  завершився конкурс зі збору макулатури серед класів початкової, середньої та старшої школи. На меті було пропагувати окреме збирання відходів, і тут конкурс досяг своєї мети. Діти тепер знають, що здавати на переробку папір – означає турбуватися про довкілля й зберігати дерева.

Конкурс відбувався протягом тижня. І от уже відомі переможці акції  «Збери макулатуру – збережи дерево».

Початкова школа:

І місце - 2-Г (361,5 кг), кл. кер. Полякова Л.Г.

ІІ місце - 1-А (255 кг), кл. кер. Мисак Б.В.

ІІІ місце – 1-Б (144,2 кг), кл. кер. Мирось Н.В.

Середня школа:

І місце - 6-А (313,5 кг), кл. кер. Зубко О.А.

ІІ місце - 5-А (88,4 кг), кл. кер. Панкєєва Ж.М.

ІІІ місце - 6-Б (74,1 кг), кл. кер. Шостак Л.І.

Старша школа:

І місце – 9-Б (148 кг), кл. кер. Манюненко В.П.

ІІ місце – 10-А (29,4 кг), кл. кер. Падалка І.С.

ІІІ місце – 8-В (8 кг), кл. кер. Хурса Ю.П.

Учасники конкурсу з таким великим азартом включилися в боротьбу, що  кількість зібраної макулатури зростала на очах! Загалом було зібрано 2 тонни макулатури! Це приголомшливий результат за такий короткий термін!

Школярі, учителі та їх батьки проявили неабияку винахідливість у пошуках макулатури. Було винесено паперове сміття з домівок, гаражів, а хтось навіть «прибрався» у сусідів. Дехто каже, що у переможців конкурсу з паперового вдома позалишались лише паспорти та підручники =).

Щиро вітаємо вас із перемогою та бажаємо не зупинятися на досягнутому!