Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

[email protected]

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

Рух – це життя», - сказав філософ древній…

Рух – це життя», - сказав філософ древній…
Це шлях до того, щоб пізнати світ.
Дорожній рух – це складова прогресу,
Що формувався довгі сотні літ.
Дорожній рух – це швидкість в плині часу.
Дорожній рух – як помічник людини.
Та небезпечний він без правил траси,
І пам’ятати слід про це щоднини!

 

       Необхідність популяризації Правил дорожнього руху, особливо серед дітей, завжди є актуальною, адже цього вимагає саме життя. Як свідчить статистика, в Україні щоденно під колесами автомобілів гине одна дитина, а пошкоджень зазнає така кількість, яка могла б скласти цілий клас. Як правило, в дорожніх пригодах найчастіше страждають непідготовлені до життя, довірливі, недосвідчені або самовпевнені діти, які, зазвичай, жодного разу не знайомились з Правилами дорожнього руху. Безперечно, Правила дорожнього руху необхідно вивчати з дитинства. Ці знання допомагатимуть кожному уникнути неприємностей, які можуть трапитись на вулиці, а іноді й врятувати життя. Розповідати дітям про значення дороговказів, особистим прикладом привчати їх змалечку поважати та дотримуватись Правил дорожнього руху – це, перш за все, обов’язок батьків, бо від цього може залежати здоров’я, а інколи, власне, й життя дитини, що тільки-но починає пізнавати світ. Але ось дитина стає учнем. Вона самостійно долає шлях від домівки до школи і назад. Вона знайомиться із словами: пішохід, транспорт, пасажир, світлофор, дорожня поліція і т.п. Саме в цей час батьки, вчителі, працівники дорожньої поліції повинні об’єднати свої зусилля на засвоєння школярами основних правил дорожнього руху.

      З 09 по 15 листопада2020 року в Україні був проведений 2-етап Тижня безпеки дорожнього руху, який покликаний привернути увагу суспільства до проблеми травматизму і смертності на українських дорогах  та пошуку шляхів їх подолання. Наша гімназія також активно долучилась до даного тижня. учнівське самоврядування змонтувало відео про правила дорожнього руху, а для молодших гімназистів було організовано виставку малюнків «Дорожній рух – мій друг». Класні керівники проводили виховні години з даної тематики.

     Бережіть себе та свої рідних!

 

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
[email protected]

Авторські права 2021 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.