Конкуренція мотивує, адже ти завжди хочеш бути найкращим

Конкуренція мотивує, адже ти завжди хочеш бути найкращим - дев’ятикласниця Софія Лифиренко

Ви коли-небудь створювали магнітики з полімерної глини, прикраси з бісеру чи ялинкові іграшки в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського? Ні? А от учениця 9-Б класу Софія Лифиренко про етноінтерактиви цього музейного закладу знає все. Тому рішення написати наукову роботу на краєзнавчу тематику було очевидним, розповідає дівчина:

• Неодноразово відвідуючи ПКМВК разом з однокласниками, мені дуже подобалося брати участь у етноінтерактивах, тому коли класний керівник запропонувала написати з цієї теми наукову роботу, я одразу погодилась.

До першого етапу конкурсу-захисту дослідницьких проєктів МАН, каже Софія, готувалася разом зі своїм науковим керівником.

Завдяки підтримці наукового керівника - Манюненко В.П. та батьків, під час захисту  в мене труднощів не виникло. Усе було просто й легко.

Почали підготовку до конкурсу ще минулого року, пробували свої сили, коли Софія була у 8 класі.

• Тоді, на жаль, нам не вистачило 2 балів до призового місця. Цьогоріч готувалися протягом останніх двох тижнів до Нового року. Матеріал був готовий, лише дещо відкоригували. Обговорювали певні моменти, удосконалювали презентацію й готували постер, - ділиться спогадами науковий керівник Вікторія Манюненко.

До захисту наукової роботи ретельно готувалися.

• Треба було, що є новим, створити постер, бути готовими давати відповіді на питання журі, - пригадує Вікторія Манюненко.

Наукову роботу Софії Лифиренко гідно оцінило журі.

• Коли дізналася, що посіла перше місце, я зраділа, бо зрозуміла, що всі зусилля не були марними, - говорить Софія.

Перемога в такому авторитетному конкурсі –  для дівчини чимале досягнення.

• Звичайно, конкуренція мотивує, адже ти завжди хочеш бути найкращим, - розповідає дев’ятикласниця.

Нагадаємо, 5 січня з Полтавської гімназії №13  участь у  першому етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН взяло участь 16 учасників.  Призові місця посіли 11 учнів. Відтак маємо 9 перших і 2 третіх місць.

Вітаємо учнів та їхніх наукових керівників!