#НАГОДУЙПТАХІВ

Зима прекрасна пора року, але, на жаль, не для всіх. Це – важкий час для птахів. Зимуючі птахи не бояться морозів і добувають собі їжу. Узимку, коли температура опускається -15 – -20 градусів, птахам потрібно більше їжі, ніж улітку.

На території Полтавської гімназії №13 щороку розміщують годівнички, щоб пташки могли поласувати в негоду. І цей рік також не став винятком.

Насипайте частування для птахів до годівниць, робіть фото, відмічайте нас у Facebook #13гімназія або в Instagram @plt_gymnasium13. Ставте #птахи#зимуючіптахи#нагодуйптахів#нагодуйпташку#нагодуйптахіввзимку.

Підгодовування пернатих дає дітям можливість спостерігати за ними, виховує в учнів почуття добра й милосердя.

Правила підгодівлі птахів

1. Під час підгодівлі птахів не смітити.
  2. Підгодовувати потрібно в одному й тому ж місці і в той же час.
  3. Птахам у жодному разі не можна згодовувати пряні, солоні, гострі, смажені, кислі продукти.
  4. Птахам не можна їсти цитрусові.
  5. Не бажано годувати рисом та гречкою.
  6. Можна давати тільки білий хліб, а от чорний – небезпечний – він закисає в зобі птахів, погано перетравлюється, особливо в морозну погоду.

Спішімо творити добро разом!