У 13 Гімназії викопали саджанці плодового саду

Порожні ямки та згадка – все, що залишилося від нещодавно посаджених дерев. Сьогодні вранці стало відомо, що із саду 13 Гімназії невідомі викрали 8 саджанців плодових дерев (яблуні, груші, черешні, вишні і сливу).
Нагадаємо, саджанці плодового саду закупили батьки учнів гімназії, діти разом з педагогами посадили. Все для того, аби озеленити територію навчального закладу, створити власний садок і в майбутньому насолоджуватися його красою та плодами. Директор 13 Гімназії Наталія Орловська говорить:
- Для всього педколективу нашого навчального закладу - ця новина стала справжнім шоком. 13 Гімназія бере активну участь в озелененні території не лише свого закладу, але й міських парків у Полтаві. Тому викрадення зелених насаджень, – це справжній вандалізм! Надзвичайно прикро бачити, що фруктових дерев вже немає. Діти доклали чималих зусиль, а головне, свої емоції, саджаючи їх!
Інцидент прокоментувала й заступник директора з господарських робіт 13 Гімназії Олена Нестеренко.
- Цих саджанців не стало після вихідних. Діти дуже старалися, саджаючи дерева, техробітники поливали. Хотіли, аби в майбутньому, побачивши ці дерева, посаджені власними руками, діти пишалися своєю працею. Це велика пам’ять!
Просимо небайдужих містян: якщо ви володієте інформацією про те, хто або навіщо це міг зробити — повідомте нам, будь ласка.