Запобігти. Урятувати. Допомогти

Незвичним був сьогодні навчальний день для учнів 9-А та 10-Б класів Ліцею № 13 «Успіх». Юні полтавці разом зі своїми вчителями Пожидаєвою І.А., Мироненко М.І. та  Манюненко В.П. змогли побувати на екскурсії в аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення ГУ ДСНС України в Полтавській області.

Діти прослухали розповідь про  надзвичайні операції, ознайомилися з технікою та предметами, що застосовують для порятунку постраждалих, приміряли на себе відповідні костюми й бронежилети, повправлялися в користуванні протигазами, вогнегасниками, металошукачами тощо. Також ліцеїсти побували на тренувальних змаганнях різних команд з усієї області. Самі спробували на швидкість одягнути костюм пожежника, посиділи за кермом рятувального авто, а наостанок зустрічі ще й посмакували кашею, яку приготували працівники польової кухні.

Щирі посмішки, цікаві розповіді, жартівливі змагання, ефектні селфі – усе це зробило час, проведений разом, вражаючим і незабутнім. Дітям дуже сподобалася екскурсія, і вони ще довго обговорювали побачене й почуте після повернення в ліцей.