Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

[email protected]

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

У гості до ковбоїв

      Субота, вихідний, теплий вересневий день – чудова пора для подорожей, нових вражень та емоцій. Скористалися такою нагодою учні 3-Г класу нашого ліцею разом зі своїми наставниками (Полякова Л.Г., Манюненко В.П.) та батьками й вирушили в садибу сільського туризму в гості до американсько-полтавських ковбоїв.

       Чого там тільки діти не побачили й не спробували: і катання на тракторі з піснями й жартами, і пошуки виходу в кукурудзяному лабіринті, і огляд території з висоти будиночку на дереві, і приборкання норовливого солом’яного бичка, і фотосесії в декорованих тематичних локаціях на тлі лавандового поля, і багато ще чого нового й цікавого. Дуже пізнавальним виявився майстер-клас із виготовлення пончиків і вергунів. Незабутні враження залишилися в дітей після участі в різноманітних іграх, конкурсах, танцювальних батлах. Залюбки третьокласники годували травичкою окрасу садиби –  маленького віслючка. А обід, основу якого складала каша з сокири, був з’їдений за лічені хвилини. Залюбки  діти й дорослі пробували варення з різними смаками й воду, настояну на лаванді. Придбання на завершення екскурсії маленьких сувенірів для рідних і близьких подарували маленьким туристам ще одну порцію позитивних вражень.

      А потім була прогулянка набережною Кременчука. Піратський корабель на горизонті, кам’яні гори, краса й велич Дніпра – яскраве завершення мандрівки. Утомлені, але дуже щасливі й задоволені поверталися юні ліцеїсти додому. В автобусі не стихали розмови про побачене, лунав дзвінкий сміх і радості дітей не було меж.

         Такі подорожі надихають, тому – до нових зустрічей «в ефірі»! 


View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Ліцей №13 "УСПІХ" спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
[email protected]

Авторські права 2021 © Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради. Усі права захищені.