ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

«Майстерня міста -2021»

З 8 по 11 вересня у Полтаві проводився урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста -2021». Учні 4-А та 4-Д класу з класними керівницями Бровченко Валерією Володимирівною та Кузьменко Юлією Вікторівною брали участь у локальному заході «Екошкола» від проєкту «ОАЗА.Полтава».

Мета «Екошколи» - виховувати у школярів звичку слідкувати за навколишнім середовищем через участь у рольовій грі. Учні давали інтерв’ю на місцевому телебаченні, брали участь у віртуальній прогулянці «3Д тур сміттєзвалищем» та у воркшопі «Полтава без сміття» , вчилися правильно сортувати відходи , а також прогулялися рідними вулицями нашої малої батьківщини - Полтави.

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Ліцей №13 "УСПІХ" спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
[email protected]

Авторські права 2021 © Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради. Усі права захищені.