Зустріч з правоохоронцями

Правовиховна робота -  пріоритетний напрямок діяльності ліцею. Саме тому сьогодні, 15 вересня, учні мали змогу поспілкуватися з представниками правоохоронних органів. Нашими гостями були інспектор відділу зв’язків з громадськістю Возниця Руслан Сергійович і прокурор Полтавської окружної прокуратури ювенального напрямку Кармазіна Ірина Вікторівна. Їх цільовою аудиторією стали учнів 6-В, 7-Г, 7-А та 8-Г класів. Доступно, з використанням прикладів з життя ліцеїстам пояснили їх права та обов’язки; було проведено роз’яснювальну та попереджувальну роботу на тему булінгу, насильства в сім’ї, вживання алкоголю та тютюнопаління. Після закінчення бесіди учні мали можливість задавати питання спікерам.

Такі заходи є корисними та повчальними для підлітків.