Герасименко Женя стала переможницею Всеукраїнського конкурсу творчості дітей і учнівської молоді "За нашу свободу"

Женя Герасименко - талановита, креативна, творча дівчина. Учениця 10-Б класу. Має хист до малювання, постійно бере участь у різних конкурсах і фестивалях з художнього мистецтва. Володіє чималою кількістю нагород: дипломів, грамот, подяк.

Ось іще одна вершина підкорилася їй. Женя стала переможницею Всеукраїнського конкурсу творчості дітей і учнівської молоді "За нашу свободу" (номінація "Малюнок"). На обласному етапі (30 вересня 2021 року) вона посіла І місце, а на Всеукраїнському (15 листопада 2021 року) - почесне ІІ місце. Вітаємо Женю та її наставника Кривенко Наталію Михайлівну з цією перемогою. Бажаємо і в майбутньому не менш вагомих здобутків. Нехай щастить, і успіх супроводжує завжди. Так тримати!!!