Тиждень мистецтва у ліцеї

У рамках тижня мистецтва (з 08.11 по 14.11.2021 р.) учні художньо-естетичного 6-Г класу разом із учителем образотворчого мистецтва Кривенко Н.М. та Бузіновою Л.О. відвідали майстер клас “Барви осені”. Захід відбувся в приміщенні бібліотеки-філіалу номер 6 ЦБС м.Полтави. Діти із задоволенням поринули у осінні барви рідної природи та взяли участь у майстер класі, який провела Усова І.Г. Переглянули виставку флористики “Корисне дозвілля “. Книги, малюнки, скульптури присвячені творам Лесі Українки. Діти із захопленням малювали. Наприкінці, найактивніших отримали невеличкі подарунки.

Учитель Нестеренко А.С. та педагог-організатор Мусієнко А.М. провели музичну вікторину для учнів п'ятих класів у рамках тижня мистецтва . Діти брали активну участь у різноманітних конкурсах, шукали відповіді на цікаві питання, із захопленням співали й танцювали. Затамувавши подих, слухали пісні у виконанні учениці 8-Б классу Дрьомої Кіри. Капітани команд Тихонов Данило (5-Д клас) і Гуцалюк Іван (5-В клас) продемонстрували високий рівень знань у сфері музичного мистецтва.

Також у рамках тижня мистецтва відбувся виховний захід для учнів 4-х класів "Цікавий світ музики", вчитель музичного мистецтва Преобаженська Н.В. Метою проведення конкурсу є : виховувати інтерес та любов до музики, естетичні смаки, а також узагальнити знання учнів. Учні із задоволенням співали улюблені пісні, грали в ігри, брали участь у конкурсах.