ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

Просвітницько-профілактичні заняття з елементами тренінгу «Здоровим бути ЗдороВО!»

Багато підлітків починають курити, вживати алкогольні напої саме тому, що з ймовірною,або чаркою в руці видаються собі більш дорослими, серйозними і сильними. Соціальним педагогом ліцею в період з 10 по 19 листопада 2021 року були проведені просвітницько-профілактичні уроки (з елементами тренінгу), з метою профілактики шкідливих звичок серед учнів 5–8-х класів. Учні активно приймали учась у обговоренні, висловлювали свої думки з теми та залюбки були учасниками тренінгових вправах та ігор.

Під час уроку учні дізнавались таку інформацію:

• Що таке здоров'я?
  • Що потрібно робити, щоб бути здоровими?
  • Які існують шкідливі звички, які шкодять здоров'ю людини?
  • Що таке залежність?
  • Що таке електронна сигарета? Чим вона шкідлива та який її хімічний склад?

Також до Міжнародного дня відмови від паління 19 листопада 2021 року на 1-му поверсі ліцею, були розміщені плакати учнів та інформаційні листівки з теми шкоди куріння звичайних та електронних сигарет.

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Ліцей №13 "УСПІХ" спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
[email protected]

Авторські права 2021 © Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради. Усі права захищені.