Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

 

СЛАВА УКРАЇНІ 

Апсайклінг: викинуті предмети, нові ідеї до Різдва у Полтавському ліцеї №13Апсайклінг: викинуті предмети, нові ідеї до Різдва у Ліцеї №13 "УСПІХ"

        Наближення свята можна відчути по святково прикрашених вітринах та усмішках перехожих, що в пошуках подарунків заглядають то до однієї, то до іншої крамнички. А чим ви прикрашатимете свою оселю до Різдва? Вибір сьогодні чималий. Звісно, можна придбати готові прикраси, але як завжди вчитель німецької мови Ляшенко О.В. залучила учнів до творчості – не простої, а екологічної. І запропонувала виготовити різдвяний декор для ліцею власноруч.   Уже 9 років поспіль традиційно відбувається схожа виставка, присвячена Різдву, але тема її завжди інша. У цьому році йдеться про вид мистецтва, як апсайклінг (з англ. upcycling). Більш відомими є терміни рисайклінг і рициклінг. Але апсайклінг має іншу основу. Це не переробка сміття з усіма можливими витратами й прибутками, як у рисайклінгу, а творчий підхід до сміття. Як результат має вийти річ, що за вартістю значно перевершує не тільки відходи, з яких вона зроблена, але й ту річ, яка стала сміттям. Тож завдяки таким перетворенням ми рятуємо навколишнє середовище від пластику, поліетилену та іншого непотребу.
Дякуємо всім учасникам 5-В, 7-Б, 7-В, 8-Б, 8-В, 9-Б та 10-Б класам. Переможців чекають призи!!

View this photo set on Flickr

 

Про нас

Інноваційна діяльність Ліцей №13 "УСПІХ" спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Авторські права 2022 © Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради. Усі права захищені.