Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

 

СЛАВА УКРАЇНІ 

Коротка мить між минулим і майбутнім

Сьогодні в нашому ліцеї було гамірно й багатолюдно. Привід для цього особливий, святковий – урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9-их класів. Зібралися юні випускники, їхні батьки, педагоги ліцею та гості в актовій залі рідного закладу.
У теплій родинній обстановці з напутнім словом та словами вдячності до батьків звернулася директорка ліцею Наталія Володимирівна Орловська, яка й вручила хлопцям і дівчатам їх перші документи про освіту.
Батьки та класні керівники виголосили щирі напутні слова своїм дітям та вихованцям. А ті у свою чергу подякували педагогам за знання, розуміння й підтримку. Не забули учні й про наші незламні ЗСУ, для яких юні випускники підготували особливий подарунок: спільно з батьками діти зібрали кошти й придбали бензопилу та генератор. Ці речі було передано волонтерам, які подякували випускникам за небайдужість сердець і гідну громадянську позицію. Хлопці вручили прапор України з найщирішими словами вдячності нашим дев’ятикласникам і побажали їм добра, успіхів, здійснення мрій і віри в Перемогу!

Про нас

Інноваційна діяльність Ліцей №13 "УСПІХ" спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Авторські права 2024 © Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради. Усі права захищені.